Традиційні писанки

13 Apr

pysanka_original - Copy

Традиційні писанки можна побачити на інфонографіці Україна Incognita. Тут зображено поя’снення візерунків, символів, кольорів, та схем поділу писанок. (more…)

Органайзер з коробки від пластівців своїми руками

9 Mar

2

Що виробите з коробками від пластівців? Є цікава ідея, яка обов’язково сподобається дітям – виготовити органайзер з коробки від пластівців своїми руками. (more…)

Українські символи

5 Mar

українські символи

Наближається Пасха, час готуватись до розпису писанок. В цьому пості я хочу трохи розповісти про українські символи. (more…)

Зв’яжи собі собаку

10 May

зв'язати собаку 1

Суперові схеми для в’язання міні собак пропонує Sally Muir і Jo Osborne у своїй книжці “Звяжіть собі собаку”. У цій книзі (more…)

Алігатор – ГолкоГатор

9 May

алігатор голкогатор

Алігатор-Голкогатор зручний і прикольний спосіб для зберігання голок, олівців або інших дрібничок. Для ГолкоГатора вам знадобляться: (more…)

Кожен має силу бути тим, ким він дійсно хоче. Ельса Мора – майстриня з неймовірною історією

8 May

Ельса Мора

Ельса Мора майстриня яка робить чудові і позитивні речі. Раніше ми вже писали про симпатичних квіток-дівчаток Ельси Мори (Elsa Mora). Сьогодні хочемо показати вам декілька її паперових робіт та розповісти неймовірну історію цієї сильної жінки. (more…)

Дивакуваті будинки-привиди Бена Грассо

7 May

Бен Грассо

Бен Грассо (Ben Grasso) народився 1979 в Огайо, США. Живе і працює в Нью Йорку. Для художника будинок – погоня за ілюзорним домом. (more…)

Шерстяні пом-поми Angry Birds

6 May

Angry-Birds-шерстяні-помпоми

Пам’ятаєте популярну гру по пташок-злюк Angry Birds ? Ці маленькі пташини вреднічають і топлять кораблі. (more…)

Неймовірні витинанки на яєчній шкарлупі

8 Apr

витинанки на яйці 4

Неймовірні за майстерністю витинанки на яєчній шкарлупі (more…)

Вазони із яєчних шкарлупок

7 Apr

p_2fc76739

Скоро Пасха, а отже час писанок і крашанок. Пропоную вам не викидати шкарлупки, з них можна, наприклад, зробити ось такі міні-вазони. (more…)